TOETAJAD

AVALEHT » LAADAST » TOETAJAD

Mihkli laat on üks suuremaid ja ehedamaid maahõngulisi laatasid Eestis, mis toimub iga aasta juulikuu kolmandal laupäeval Mihkli külas Lääneranna vallas Pärnumaal. Sedapuhku toimub laat 20. juulil 2024 ning seda juba 34. korda alates traditsiooni taaselustamisest. Meie laadale tuleb laadakauplejaid kogu Eestist ja veel kaugemaltki. Müüakse vaat et kõike, alates kohalikust toidupoolisest ja käsitööst kuni vanavara ja loomadeni välja. Lisaks laadakauba ostule-müügile kuulub mõistagi ühe laada juurde ka kultuurikava, mille käigus toimuvad erinevad kontserdid, jõukatsumised ja etteasted nii suurtele kui väikestele. Laadapäev lõpeb traditsiooniliselt simmaniga. Mihkli laata külastab igal aastal hinnanguliselt 10 000 inimest ning külastajate arv kasvab iga aastaga.

Kutsume Teid toetama Mihkli laada elluviimist. Selleks on mitmeid võimalusi:
Nänni ja toodetega. Toetades Mihkli laata oma toodete või meenetega (nn nänn), saate anda oma panuse mitmekülgsema laadaloosi toimumisse, mis on Mihkli laada lahutamatuks osaks. Loosis on võimalik võita meie toetajate antud auhindu alates tassidest ja teatripiletitest kuni kodutehnika ja murutrimmerini välja. See on hea võimalus ettevõtet oma toodete abil reklaamida. Samuti on meil hea meel selliste toodete ja meenete üle, mida pakute motiveerimaks meie meeskonna vabatahtlikke liikmeid.

Pakutavate teenustega. Toetades Mihkli laata oma pakutavate teenustega, saate kaasa aidata Mihkli laada korraldamise hõlpsamaks muutmisel. Näiteks on pakutavateks teenusteks reklaammaterjalide trükkimine või ürituse jäädvustamine filmi või fotogalerii näol.

Rahalise toetusena. Mihkli laada korraldamine nõuab palju rahalist ressurssi, et tagada ürituse toimumine ja üldine laadaplatsi heakord. Suurt finantsi nõudvate tegevuste hulka kuuluvad näiteks turvameeste, meditsiinitöötaja ja välikäimlate tellimine, ning sisuka ja tasemel kultuuriprogrammi pakkumine. Rahalise panusega saate toetada kogu laada toimumist.

Omalt poolt pakume Teile tänutäheks tähelepanu pööramist nii sotsiaalmeedias kui ka kohapeal. Mida suurem on Teie panus, seda rohkem tähelepanu Teile pöörame. Iga toetaja nimi saab päevajuhi poolt välja hõigatud laadapäeval kohapeal ja üldjuhul ka kodulehel ja/või sotsiaalmeedias. Suurtoetajad toome lisaks välja meie trükitud päevakavas, infotahvlitel ja pressiteates. Võimalusel oleme valmis üles seadma ka Teie bännereid või jagama infotelgis Teie reklaamtrükiseid. Laadaloosi auhinnad on eraldi välja toodud laadaloosi nimekirjana infotelgis – põnevamatest auhindadest ja peaauhinnast räägime lähemalt ka sotsiaalmeedias ning laadapäeval kohapeal.

Need olid meiepoolsed võimalused, kuidas saaksime teineteisele abiks olla. Oleme tänulikud iga panuse eest Mihkli laada toetamisel! Kui eeltoodu pakkus Teile huvi ning olete huvitatud laada toetamisest, siis võtke meiega julgesti ühendust! Oleme valmis vastama ka Teie täiendavatele küsimustele või muudele huvitavatele koostöömõtetele.
Meeldivale koostööle lootes

Kontaktid:
laadaloos@mihklilaat.ee (ettevõtte nänn ja tooted laadaloosi),
sponsor@mihklilaat.ee (tooted, teenused ja rahaline panus).

Kontaktid

Ettevõtte nänn ja tooted laadaloosiks

Tooted, teenused ja rahaline panus

Mihkli laata toetavad:

Rammumehe auhind: Uninaks, OG Gym.
Laadaloosi peaauhind: Tanni kauplus.